Informace

Informace

Novinky, informace, sdělení

Vážení zákaznici.

Tato informace je určená pro ty, kteří ve dnech 13, 19 a 20. října na půlkolonách využili služeb našeho fotokoutku. Hotové fotografie byly připraveny k vyzvednutí na tanečních kurzech dne 25. a 26. října. Přesto cca 11 zakázek zůstalo nevyzvednutých.

Možnost dalšího vyzvednutí bude v dalších kurzech a to 8 a 9 listopadu popřípadě za další týden.

Tato informace je určená zejména rěm studentům, kteří zvolili platbu převodem z účtu na účet a dostali vizitky s VS platby. Prosím, aby využili tuto druhou možnost, to je z menu si vybrat položku "zakoupení licence" a postupovat dle pokynu. Jako možnost platby potom zvolit "bankovním převodem" Tento způsob kromě platebních údajú zároveń provede registraci kurzanta a co je důležitější, vygeneruje fakturu. V tomto případě nebude vadit, že Vám bude přidělen jiný variabilní symbol.

Videa ze závěrečných lekcí jsou již zpracovány. Ze čtyř závěrečných lekcí jsou již tři hotové a jsou k dispozici ke shlédnutí. Zbývá zpracovat poslední závěrečná z čtvrtku 7. prosince 2017

Právě byly dokončeny videa ze všechtří půlkolon, které proběhly ve dnech 14, 20 a 21 října 2017. Videa jsou dostupná pouze pro registrované uživatele.

Videa z 1. lekcí středoškolských tanečních kurzů jsou již hotová a je možno si je přes odkaz stáhnout.

Právě jsme dokončili a spustili novou verzí webových stránek.

Novinkou u nás je, že opouštíme klasickou distribuci formou DVD a přecházíme na distribuci elektronickou. Veškeré materiály jsou pořizovány ve formátu FullHD a překodováním do klasického formátu DVD ztrácejí na kvalitě a to nejen snížením rozlišení ale i používáním nízkého datového toku, pokud je zaznám delší jak jednu hodinu.

Přihlášení

Go to top