Taneční

Nabízíme natočení videa z Vašich tanečních. Jako jedinečnou památku na Vaše první taneční kroky, na báječné chvíle prožité v taneční škole BOLERO ale i Vaší závěrečnou.

Záznam je pořizovám z více kamer, setříhán, upraven a doplněn titulky. Výsledkem je záznam s atraktivními záběry a střihy.

Záznam zvuku přímo z pultu hudební režie. Výsledkem je čistý a srozumitelný výstup.

Co se natáčí

Taneční lekce

Sestříhaný videozáznam z několika vyučovacích lekcí.

 • první taneční kroky. První hodina, první promenáda, první taneční kroky, první naučené tance
 • učíme se Country. Záznam klíčových momentů při výuce Country tance a krátký videoklip z focení v country kostýmech
 • vzpomínkové retro ale i dnes již legendární tance
 • učíme se čardáš
 • společné focení

Tím, že jsou zde záběry z první lekce, country, společného focení atd., kam nemají hosté přístup, jde opravdu o jedinečný materiál, na který, když se nejprve hned, pak za měsíc, rok či více let podíváte – vždy se upřímně pobavíte a zavzpomínáte na příjemně strávený čas na tanečním parketu.

Půlkolona a závěrečná lekce

Natáčí se:

 • příchody hostů
 • slavnostní nástupy
 • předvedení naučených tanců, v případě závěrečné jsou tance doplněny o nově naučené prvky
 • tanec s maminkou, tanec s tatínkem
 • společné vzpomínkové tance
 • dárečkový tanec
 • tanec s květinou
 • soutěže
 • vystoupení hostů
 • závěrečný tanec - vizitkový

V jakém formátu je video distribuováno

Přistoupili jsme k nové formě distribuce videa. DVD je výrobně a na distribuci nákladnější. DVD také svým formátem degraduje kvalitu videa.

Video je distribuováno tak , jak bylo natočeno, tedy ve ve formátu mp4 a FULL HD kvalitě

Použité přednastavení:
 - Video: 1920x1080 (1,0), 25 fps, Progresivní,
 - Audio: AAC, 320 kb/s, 48  kHz, Stereo
 - Datový tok: VBR, 1 průchod, Cíl 10,00 Mb/s, Maximálně 12,00 Mb/s

Platba a distribuce

Platba probíhá v úvodních hodinách. Cena na jednotlivce vychází z celkového počtu účastníků kurzů, počtu kurzů, počtu půlkolon a závěrečných lekcí. Tak aby na jednotlivce vyšla co nejpříznivější částka.

Průměrná cena se pohybuje od 150 Kč. na osobu. Za tuto částku máte k dispozici více jak 5 hodin zábavy.

Platba probíhá v hotovosti v prvních hodinách kurzu. Zaplatit můžete rovněž převodem z účtu nebo platbou PayPal přes náš web. Platba probíhá přes tlačítko "Zakoupit licenci" v zákaznické sekci. Při použití této volby (nákupu) odpadá již další registrace na tomto webu.

Videa jsou přístupná pouze přes naše webové stránky.  Zhlédnutí je umožněno formou zakoupené el. licence a tzv. placeného přístupu.  Protože se jedná o video, které možno distribuovat nejen po síti, ale i dále nekontrolovatelně rozmnožovat, je stahování aktivováno teprve při zaplacení minimálně 85% účastníky kurzu.

Videa jsou zveřejňována již v průběhu kurzu. Každý má možnost shlédnout a stáhnout si ty části lekcí, včetně půlkolony a závěrečné, na kterých skutečně byl.

Přístup k videím probíhá tak, že uživatel s platnou licencí si vybere jakékoliv video, které chce shlédnout. Samotné video je rovněž chráněo heslem. Uživatel si přes tlačítko "vyžádat heslo" nechá vygenerovat přístupové heslo k samotnému odemčení videa. Toto heslo je uživateli zasláno na email, který použil k registraci účtu.

Registrace

Aby jste mohli nabízené služby plně využívat, je potřeba se po zaplacení nejprve registrovat. V případě že zakupujete elektronickou licenci přes náš web, není nutno se již dále registrovat. Registrační proces probíhá během nákupu.

Klikněte na položku vytvořit účet.

Vyplňte prosím všechny fakturační údaje. Nezapomeňte vybrat volbu o jaký taneční kurz se jedná. Jakmile budete registrování a Váš účet bude schválen, budete mít poté přístup k hotovým videosouborům a heslům.

Přihlášení

Go to top