Záznamy veřejných produkcí

Záznamy divadelních představení, koncertů a jiných kulturních a společenských akcí provádíme buď jednou kamerou, nebo více kamerovým záznamem. Vhodné zejména pro soubory, které si nemohou dovolit velká profesionální studia.

Co natáčíme.

  • Divadelní představení - Pro amatérské divadelní soubory nabízíme velmi výhodné ceny. Dále nabízíme kvalitní sestříhaný záznam divadelního představení a vyhotovení krátké ukázky jako promo divadelního souboru.
  • Živé koncerty - Natočíme vystoupení vaší kapely, pěveckého sboru či orchestru. Ze záznamu lze vytvořit videoklip, udělá vám reklamu a přiláká další fanoušky. Video pak slouží pro účastníky vystoupení jako zpětná vazba, na památku nebo jako ukázka pro rodinu a přátele
  • Taneční vystoupení -Video je vhodné pro vaší prezentaci na internetu, jako ukázka vaší činnosti a možnost nalákat případné zájemce o vaše vystoupení nebo další fanoušky.Video pak slouží i pro vás samotné na památku, jako ukázka pro rodinu a známé.
  • Koncerty žáků hudebních škol - Jedinečná památka na nezapomenutelné okamžiky. Základem perfektní zvuk.
  • Mikulášské, vánoční besídky, slavnostní a školní akademie

Vícekamerové natáčení

Vícekamerový nebo taky multikamerový záznam je snímání více kamerami současně. Je vhodné zejména pro záznam koncertů, divadelních vystoupení, módních přehlídek a různých jiných pódiových vystoupení, kde je potřeba souvislý záznam, který je dobré oživit záběry z různých pohledů ( (detaily účinkujících, záběry na diváky, ...)

Pro účel střihu má vícekamerový záznam velký význam, neboť poskytuje různé záběry na totožný děj a ve výsledku velmi obohacuje a zkvalitňuje zážitek diváka.
Jevištní představení běžně natáčíme na dvě až tři kamery, přičemž je možné záznam pořídit v HD.

Jevištní vystoupení - Jak natáčíme

Záznam živého vystoupení je prováděn jedno nebo vícekamerově. Záznam provádíme výhradně externími mikrofony snímající jeviště, v případě záznamu koncertů nazvučení nástrojů, zpěváků apod. Takto navučujeme pouze pro potřeby záznamu.

V případě Vašeho vlastního nazvučení se připojíme přímo k mixážnímu pultu profesionálního zvukaře.

Pro přípravu a instalaci zvukové aparatury před natáčením potřebujeme cca 1 -3 hodiny.

UPOZORNĚNÍ: NEPROVÁDÍME NAZVUČENÍ A OZVUČENÍ DO SÁLU.

Co je potřeba připravit

  • V případě natáčení jevištních vystoupení prostor pro umístění kamery, uprostřed cca v 1/3 řad pro diváky.
  • přístup k elektrické zásuvce
  • CD s hudbou a zvuky určenou k představení (může být i jiné záznamové médium, popřípadě možno uložit data na flash disk)
  • 1 volný výstup (XLR, Jack, Cinch) z vašeho mix pultu nebo zesilovače.

Záznam veřejných produkcí cena od  2.000

Pro konkrétní případ prosím vyplňte nezávaznou kalkulaci.

Přihlášení

Go to top